Centrum Stomatologiczne Demed – Warszawa Ursynów

Centrum Stomatologiczne Demed - Warszawa Ursynów

Centrum Stomatologiczne Demed – Warszawa Ursynów to kolejna przychodnia spod tego znaku. Główne usługi to implanty zębów i leczenie ortodontyczne. Lekarz ortodonta jak i chirurg – implantolog prowadzący leczenie w Centrum Stomatologicznym Demed na Ursynowie to bardzo doświadczeni specjaliści, którzy zapewniają profesjonalizm i bezpieczeństwo.Ponadto wykonujemy takie świadczenia jak wybielanie zębów, protezy, usuwanie zębów, higienę jamy ustnej, leczenie kanałowe, wypełnienia zębów oraz pozostałe zabiegi zawierające się w dziedzinie stomatologii.Od niedawna w poradni na Ursynowie jest dostępny stomatolog na NFZ.Dlatego w każdym Centrum pod znakiem Demed jest dostępny stomatolog bezpłatnie dla osób ubezpieczonych w NFZ. Szkoda, ale musimy stwierdzić, że niecałe leczenie z obszaru stomatologii jest możliwe zrobienie bez opłat, czyli finansowane przez NFZ.Mimo to w przypadku dzieci i młodzieży można zrealizować praktycznie wszystko praktycznie wszystkiego, dlatego że młodzież traktowani są wyjątkowo.Placówki stomatologiczne zrzeszone pod logiem Demed rozrastają się bardzo dynamicznie dzięki należytemu podejściu do Pacjentów i odpowiedniej jakości leczenia. W chwili obecnej jest 5 przychodni stomatologii w Łomży, w Radomiu, w Warszawie na Ursynowie oraz na Woli i w Wołominie. Skupiamy w swoim zespole już ponad 30 współpracowników. Stomatolodzy w placówkach stanowią zróżnicowany załogę, który wyleczy niemalże każdego Pacjenta.

Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.16321235918502, Długość geograficzna: 21.033372771827658

• googlebot: 15 (ostatnio: 24.07.2020 21:26:20)