Kolczyki ze stali chirurgicznej dla dzieci

Kolczyki to jedna z najbardziej uniwersalnych ozdób dla ludzi w różnym wieku, w tym także dzieci, wobec tego tak bardzo kluczowa jest ich jakość. Studex to najwyższej jakości kolczyki ze stali chirurgicznej, które są hipoalergiczne i w pełni bezpieczne nawet dla osób, które są uczulone na różnego rodzaju materiały i tworzywa. Te najwyższej jakości artykuły nie wywołują podrażnień oraz stanów zapalnych. W ofercie firmy Studex dostępne są zarówno sterylne kolczyki na wymianę, jak i niesterylne. Wykonane z stali chirurgicznej oraz kamieni syntetycznych odznaczają się modnym designem oraz niezwykłą precyzją wykonania. Wraz z kolczykami można również fundnąć sobie w inne akcesoria niezbędne, m.in. do pielęgnacji uszu po przebiciu. Są to różnego rodzaju płyny, żele, gaziki, oraz takie akcesoria jak rozpinacze do kolczyków.

• googlebot: 8 (ostatnio: 02.12.2021 03:52:28)