Galeria drzwi Łódź – vrata.pl

Galeria drzwi Łódź - vrata.pl

Vrata to renomowane przedsiębiorstwo, które oferuje wysokiej klasy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Występują one w wielu rozmaitych wariantach, dzięki czemu znalezienie czegoś właściwego nie będzie stanowić wyzwania. Należy podkreślić, że są to konstrukcje wykonywane z mocnych oraz niepodatnych na uszkodzenia tworzyw. Certyfikowane tworzywa są w stu procentach zgodne z obecnie obowiązującymi normami i standardami, a zatem jest to inwestycja na długie lata. Nawet po czasie drzwi będą prezentować się zupełnie jak nowe. Jest to świetna opcja także do domów i mieszkań prywatnych, jak i obiektów użyteczności publicznej. Przedstawiane przedsiębiorstwo proponuje drzwi zewnętrzne z montażem. Usługa realizowana jest na podstawie wieloletniego doświadczenia. Klienci mogą liczyć na rzetelność, fachowość i terminowość. Na uwagę zasługują również solidne drzwi do bloków, które zapewniają maksimum bezpieczeństwa, a także idealną izolację termiczną i akustyczną. Warto wspomnieć, że skrzydła drzwiowe mogą zostać dostosowane do istniejących futryn, a więc nie ma konieczności ich przebudowy.

Ekologiczne sztućce i naczynia z otrębów

Ekologiczne sztućce i naczynia z otrębów

Eko-Sim to firma z Pabianic, której działalność dotyczy, w głównej mierze, rozpowszechniania i promocji produktów przyjaznych środowisku. Specjalizacją naszej firmy jest zaopatrywanie firm gastronomicznych i cateringowych w artykuły jednorazowego użytku, takie jak: talerze, sztućce, kubki, miski, miseczki oraz różne dekoracje do napojów. Szczególnie polecamy talerze z otrębów pszennych, które zyskują co raz większą popularność na polskim rynku. Są to produkty niezwykle praktyczne i bezpieczne, również dla dzieci, gdyż się nie tłuką się i nie nagrzewają, a ich największą chyba zaletą jest to, iż można je po prostu zjeść. Ponadto w naszym sklepie dostępnych jest dużo innych biodegradowalnych naczyń i akcesoriów ekologicznych. Dla osób szczególnie dbających o swoje zdrowie polecamy serię naturalnych kosmetyków z dodatkiem krzemu oraz sok z brzozy także posiadający szereg właściwości zdrowotnych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu z nami – telefonicznie pod nr 608 704 554 lub 608 782 330 lub mailowo poczta@eko-sim.pl