OP Grafika – Firma projektowo graficzna

OP Grafika - Firma projektowo graficzna

Firma graficzna Zajmująca się projektowaniem materiałów reklamowych. Firma oferuje: Projektowanie logotypów, znaków firmowych, wizytówek, ulotek, plakatów, banerów, tablic, stron internetowych, grafiki reklamowej i internetowej, przerabianie zdjęć (fotomontaże, szparowanie, retusz, dodawanie/usuwanie elementów).

Wszystkie projekty reklamowe wykonywane są z najwyższą starannością, tak aby spełnić wszystkie oczekiwania klientów.Firma Op Grafika powstała w 2018 i stara się świadczyć usługi graficzne i poligraficzne zgodnie z najnowszymi trendami i zapotrzebowaniem klientów.

Studiogerso.pl fryzjer bielsko-biała

Studiogerso.pl fryzjer bielsko-biała

Zapewniamy również strzyżenia, upięcia ślubne, fachowe doradztwoNa naszej stronie internetowej można się zapoznać z naszm lokalem, który usytuowany jest w Bielsku – Białej na ul. zywieckiej.Pamietaj jak chcesz odnaleźć pewnego fryzjer bielsko to zapraszamy do odwiedzenia naszego profesjonalnego salonu fryzjerskiego.

Nasze studio fryzjerskie oferuje w pełni zawodowe uslugi dla wszystkich – zarówno dla pań i panów. W naszej ofercie są takze inne uslugi zwiazane ze z wygladem: stylizacja paznokci: manicure hybrydowezabiegi parafinowe. Wykorzystujemy produkty o najwyższej jakości (Indigo). Nasza kadra są w dobrze przeszkoleni, którzy uczestniczą w różnych turniejach fryzjerskich oraz zdobywają liczne nagrody.

Mgolf.pl

Mgolf.pl

Zajrzyj do naszego sklepu www, jeśli chcesz profesjonalnych dodatków do gry w golfa. W naszym sklepie odszukasz nie tylko kije i piłeczki, ale również wszelkie pozostałe produkty, które mogą być przydatne – wózki na kije, siatki treningowe, specjalistyczne obuwie i sporo więcej. Aby się o tym przekonać, już teraz zabierz się za dokładne studiowanie oferty, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Zapewniamy, że nie będziesz miał powodów do bycia zawiedzionym naszymi cenami bądź wielkością propozycji.

W sklepie mgolf.pl polecamy: kije drivery.

Chłodnictwo Automat

Chłodnictwo Automat

Producent katafalków chłodniczych firma Automat z Bielska-Białej proponuje najwyższej jakości komory chłodnicze. Firma prosperuje od wielu lat co przynosi nam bezmiar zadowolonych nabywców, bo wytworzone przez nas produkty cechują się niską awaryjnością a również estetycznym i nowoczesnym wyglądem. Maksymą firmy jest także włączanie dorocznie nowych typów urządzeń i ciągłe nastawianie ich do nieustannie zmieniających się potrzeb wszystkich naszych Kontrahentów. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę chlodnictwo-automat.pl gdzie znajduje się lista artykułów razem ze zdjęciami.

Katarzyna Wala fotograf ślubny z Bielska

Katarzyna Wala fotograf ślubny z Bielska

Wyszperanie właściwego fotografa ślubnego jest nader trudne i równocześnie ważne. Fotograf ślubny oprócz fachowego sprzętu, ma obowiązek posiadać spore umiejętności, jak także pasję, aby móc przedstawić najpiękniejszy dzień w życiu młodej pary za pomocą wyjątkowych zdjęć, jakie będą oni miło rozpamiętywać za każdym razem jak będą je oglądać. Rekomenduję usługi fotografa Kasi Wala, która potrafi upamiętnić najistotniejsze za pomocą niepospolitych ujęć. Na stronie czulymokiem.pl można zaznajomić się z portfolio, jak i cennikiem, jaki jest jednakże ustalany indywidualnie, w zależności od potrzeb klientów. Zdjęcia ślubne są wykonywane na terenie: Bielsko-Biała, Pszczyna, Inwałd i nie tylko. Zapraszam do skorzystania z oferty.

Wool felt hood

 wool felt hood

Interesowała się kiedyś moda i nakrycia głowy ? Chciałaś mieć kolekcję kapeluszy, jednak nie wiedziałaś, gdzie dostaniesz te najbardziej komfortowe i w twoim guście ? Dobrze trafiłaś ! U nas wybór jest wielki ! Zawsze staramy się mieć na miejscu jak najpiękniejsze i najmodniejsze modele kapeluszy i czapek. Na pewno znajdziesz kilka produkcji na naszej stronie pod takimi tagami jak: hat millinery supply, kapelusz bielsko , kapelusz góralski, stożek wełniany, wool felt hood . Nazwy bardziej albo mniej popularne, to świadczy o naszej różnorodności, także nie zwlekaj i szybko wybieraj się do naszego interesu bądź zamów coś co Cię zafascynowało ! Zapraszamy ! Buduj modę z nami !

Brukarstwo Bielsko-Biała – układanie kostki brukowej Bielsko-Biała

Brukarstwo Bielsko-Biała - układanie kostki brukowej Bielsko-Biała

Firma brukarska z Bielska-Białej zajmuje się układaniem kostki brukowej i galanterii betonowej na chodnikach, placach, wjazdach, drogach dojazdowych, parkingach, balkonach, schodach. Ponadto firma brukarska zajmuje się artystycznym układaniem kostki brukowej i galanterii betonowej. Dodatkowo firma Dikar zajmuje się innymi usługami jak: sprzątanie po budowie, odwadnianie terenów, drenaże, kucie betonu, wywóz gruzu, prace ziemne, niwelacja terenu i inne prace towarzyszące. Firma brukarska wykonuje swoje prace rzetelnie i terminowo. Na stronie internetowej możecie Państwo zobaczyć wybrane realizacje brukarskie.

Podajniki przemysłowe w fabryce

Podajniki przemysłowe w fabryce

Na halach fabrycznych, w których odbywa się produkcja przemysłowa bardzo często spotkać można przenośniki taśmowe, które uważane są za najwygodniejszą metodę transportowania małych towarów czy podzespołów wykorzystywanych do produkcji większych maszyn albo urządzeń. Istnieje dużo odmian przenośników, wydzielanych na podstawie ich rozmiaru czy przedmiotów, które mogą transportować. Jak już powiedzieliśmy przenośniki taśmowe mogą przesyłać kompletne towary o różnych kształtach i masie, tak więc z całą pewnością przenośniki taśmowe przewożące konserwy mięsne czy kartony mleka będą całkowicie inne niż te, użytkowane w kopalniach do przewozu np. wykopanego węgla. Ciekawostką jest to, że niektóre podajniki taśmowe są samodzielnymi instalacjami wyposażonymi w kółka, dzięki którym są niebywale mobilne i mogą znaleźć się w każdej chwili w różnych miejscach. Tego rodzaju przenośniki taśmowe perfekcyjne są przykładowo do przenoszenia walizek na lotnisku. W tego rodzaju sytuacjach liczy się nie tylko fakt, iż przenośnik poważnie pomaga w pracy ludziom, niemniej jednak ich zastosowanie posiada niemały wpływ na usprawnienie pracy, a jak dobrze wiemy w transporcie lotniczym ma to ogromne znaczenie. Tutaj zatem rozładowywanie walizek z samolotów do transporterów kołowych przebiega właśnie z pomocą przenośników. Przenośniki często okazują się potrzebne również w takich miejscach jak żwirownie. Człowiek swoją pracą fizyczną po prostu nie da rady zrobić tak wiele, jak wiele będą mogły wykonać maszyny. To wysoka oszczędność czasu i sił poświęconych przez pracowników, tak więc nakłady finansowe ulokowane w zakup tego typu urządzeń szybko się zwracają.

Kraty zgrzewane

Kraty zgrzewane

Nasz firma ofertuje Państwu najwyższej jakości produkty takie jak: kraty pomostowe, Stopnie schodowe wykonywane wg normy: DIN 24531, Kraty zgrzewane wykonywane wg normy: DIN 24537 w bardzo atrakcyjnych hurtowych oraz detalicznych cenach.Oferujemy kraty o rozmaitych kształtach.Kraty wykonujemy na zamówienie po otrzymaniu zlecenia. Wszelkie dane dotyczące dostępnych modułów i wymiarów płaskowników otrzymają Państwo kontaktując się z biurem obsługi klienta.Aby ułatwić Państwu szczegółowe określenie niezbędnej ilości krat podestowych, pomostowych, proponujemy zapoznać się z zalecanymi sposobami kładzenia krat na podporach jak i określenie wymiaru płaskownika nośnego.Oferujemy najlepszą jakość naszych wyrobów. Towar dostarczamy na terenie całej Europy paczkowane lub na euro-palecie. Nasza firma zapewnia pełne doradztwo w wyborze i zakupie.

Izolacja akustyczna

Izolacja akustyczna

Zajmujemy się likwidacją odgłosów zza ścian,dudnień,odbić dzwięku,(pogłos ,echo). Używamy materiałów najwyższej jakości, najlepszych firm polskich i zachodnich.Używamy takich materiałów jak: tapety sempatap, piramidki akustyczne, maty akustyczne,płyty heradesign,płyty sufitowe.Mam również w stałej sprzedaży: materiały piankowe,stelaże,wieszaki,konstrukcjeJeśli planują Państwo wyciszenie pomieszczenia dla pokoju odsłuchowego,kina domowego, studia nagraniowego czy przemysłową izolacje – zapraszamy do skorzystania z naszych usług.Montujemy panele akustyczne dla hoteli i przemysłu. Realizujemy wygłuszanie podłog używając najnowoczesniejszych materiałów redukujące odgłosy, dudnienia, dźwieki.Adaptacja i wyciszanie pomieszczeń:Zaprojektujemy i zrealizujemy montaż całego pomieszczenia.Służymy również pomocą przy aranżacji pomieszczeń od podstaw lub dostosowaniem akustycznym obecnego wnętrza.Pracujemy na terenie Śląska, również w delegacji.Zakres działalnści:Pomieszczenia call centerPrzedszkola, żłobki, pokoje hotelowe.Hale produkcyjne, kotłownie, klimatyzatory, piwnice, warsztaty pracy, studia nagrań , szafy maszynowe Boxy i kabiny odsłuchowe