Prototyp

Prototyp

Studio Prototyp powstało z miłości tworzenia unikatowych projektów, głównie dostosowanych do wymagań odbiorców. Funkcjonalność, estetyka i świetny design sprawiają, że w naszej pracowni powstają cieszące się popularnością projekty wnętrz, grafiki, wzornictwa i produktu. Od niedawna zajmujemy się również projektowaniem usług, projektowaniem ogrodów, design thinking.

Projektowanie wnętrz

Realizujemy kompleksowe usługi projektowania i aranżacji każdego rodzaju wnętrz. Zadbamy o to, by powierzona nam przestrzeń została odpowiednio i należycie wykorzystana.

Projektowanie ogrodów

Zajmujemy się projektowaniem ogrodów. Zajmiemy się wykonaniem idealnego projektu dla Państwa ogrodu. Za sprawą naszego doświadczenia, możecie być Państwo pewni profesjonalizmu i wysokiego poziomu wykonanego projektu.

Usługi realizowane przez naszą firmę, wykonujemy w okolicach miejscowości takich jak Oświęcim, Pszczyna, Tychy. Działamy również w całym kraju, po wcześniejszym ustaleniu szczegółów z Klientem. Serdecznie zapraszamy!

Iveco Sofim części w Ital Truck

Iveco Sofim części w Ital Truck

Głównym elementem działalności firmy AUTO MAXIMUS jest sprzedaż solidnej jakości samochodowych części zamiennych cenionych marek (Iveco, Dayco, Corteco, itp.) do samochodów produkcji Iveco i pokrewnych silnikowo (Iveco Sofim), którą prowadzi m.in. poprzez sklep internetowy ITAL TRUCK. Asortyment części na składzie sklepu internetowego obejmuje szczególnie części do pojazdów Iveco Daily i Eurocargo m.in. części do silników Iveco Sofim, termostaty, turbosprężarki, drążki kierownicze, filtry kabinowe, żarówki itp. Oferta sklepu jest adresowana do osób ceniących sobie wysoką jakość i atrakcyjne ceny oraz niedługi czas realizacji zamówienia, w szczególności do warsztatów samochodowych i firm transportowych.

Tłumaczenia naukowe

Tłumaczenia naukowe

Tłumaczenia naukowe tekstów z dziedziny chemii, w tym artykułów czy dokumentów potrzebnych do wprowadzenia do obrotu na terenie Polski substancji chemicznej są na tyle wymagające, że nie można ich zlecić dowolnej firmie tłumaczącej. Właściciel firmy Biuro Doradztwa Chemicznego ma odpowiednie przygotowanie by podjąć się przetłumaczenia takich materiałów z polskiego na angielski i odwrotnie. Oferta tych usług skierowana jest m.in. do producentów, importerów i eksporterów, którzy produkują bądź sprowadzają i eksportują produkty chemiczne.