Wypożyczalnia samochodów Pyrzowice

Wypożyczalnia samochodów Pyrzowice

Przedsiębiorstwo Solid Car proponuje Państwu najem samochodów osobowych rozmaitych klas. Jeżeli będziesz na lotnisku w Katowicach i potrzebujesz wydzierżawić samochód to serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Gwarantujemy całościową obsługę, niezawodne auta i pełną ochronę ubezpieczeniową.

Mamy wielki wybór aut w przeróżnych klasach. Tylko my zapewniamy dojazd do interesanta i ogromnie konkurencyjne zniżki w wypadku dłuższego wypożyczenia.

Stale rozszerzające się ogromne grono naszych kontrahentów jedynie potwierdza naszą reputację. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

Rent a Car – solid-car.pl

Rent a Car - solid-car.pl

Solid Car – Wypożyczalnia pojazdów zaprasza wszystkich potrzebujących wypożyczenia pojazdu do skorzystania z naszej propozycji. Na swoim placu parkingowym posiadamy auta, które jedynie czekają by służyć Wam. Tylko my gwarantujemy dojazd do konsumenta oraz ogromnie konkurencyjne rabaty przy dłuższym najmie.

Jednymi z głównych naszych odbiorców są podmioty wypożyczające samochód na lotnisku w Pyrzowicach. Posiadamy wykwalifikowany skład pracowników, który ułatwi wybrać stosowny model pojazdu.

Serdecznie zapraszamy do zobaczenie naszej witryny internetowej gdzie można zarezerwować wynajem auta oraz zdobyć więcej danych.

Parking w Pyrzowicach

Parking w Pyrzowicach

Podróżnym wylatującym z lotniska w Pyrzowicach na urlop, w podróż w interesach lub do znajomych pragniemy przedstawić propozycję przechowania samochodu na bezpiecznym miejscu parkingowym. „Parking u Madzi” (Pyrzowice) gwarantuje miłą obsługę, pilnowanie 24 godziny na dobę plac oraz doskonałą lokalizację w bliskim sąsiedztwie Portu Lotniczego w Pyrzowicach. To wszystko wyróżnia naszą ofertę parkingową w Pyrzowicach. Kwota za przechowanie samochodu obejmuje również transport na lotnisko oraz odbiór po powrocie. Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę www.parkingumadzi.pl, gdzie prezentowana jest oferta „Parkingu u Madzi” w Pyrzowicach, dane adresowe oraz szczegóły rezerwacji miejsca parkingowego, postojowego.

PeriParking.pl

PeriParking.pl

W dobie lotnisk i samolotów, często uczęszczanych przez sporo osób, potrzeba punktów gdzie turysta będzie mógł bezpiecznie pozostawić swoje auto. W związku z tym, że lotniska potrzebują dla siebie sporego obszaru, są one z reguły oddalone od miast. W takim wypadku, aby dotrzeć na lotnisko i wyruszyć w podróż trzeba do niego dotrzeć własnym transportem. Można skorzystać z taksówki czy busa, ale zwykle ludzie wybierają swoje samochody. Właśnie dla potrzeb klienta wybudowany został parking przy lotnisku Pyrzowice . To punkt gdzie klient lotniska spokojnie może zostawić własny samochód do czasu powrotu. Parking Pyrzowice otwarty jest dla wszystkich typów samochodów. Bez znaczenia jest tu czas, na jaki ma zostać auto. Parking lotnisko Katowice oferuje mnóstwo miejsc parkingowych. Nie trzeba parkować auta w ogólnodostępnym i niepilnowanym miejscu. Myśli na temat tego, czy z samochodem jest wszystko w porządku, nierzadko mogą zepsuć wczasy. Zobacz naszą ofertę parkingową – warto postawić swoje auto na naszym parking w Pyrzowicach i spokojnie udać się w podróż samolotem.

Parking Pyrzowice

Parking Pyrzowice

Jeśli wybierają się Państwo z lotniska Katowice Airport na urlop, podróż w interesach lub do znajomych chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę postoju pojazdu na strzeżonym parkingu. „Parking u Madzi” (Pyrzowice) oferuje także profesjonalną obsługę, dozorowanie 24 godziny na dobę teren oraz przystępne położenie w bliskim sąsiedztwie Terminali A i B lotniska Katowice Airport. Te wszystkie cechy posiada „Parking u Madzi”. Kwota za miejsce postojowe samochodu wlicza również transport na Terminal oraz odbiór po powrocie.