Niemiecki dla dorosłych Warszawa | www.warszawa.oei.org.pl

Niemiecki dla dorosłych Warszawa? Instytut Austriacki organizuje kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Słuchacze mają możliwość rozpoczęcia przygody z językiem niemieckim lub kontynuowania nauki na każdym poziomie zaawansowania: podstawowym (A1 i A2), średnio zaawansowanym (B1 i B2) oraz zaawansowanym (C1 i C2). Zajęcia niemieckiego dla dorosłych odbywają się w siedzibie Instytutu Austriackiego w Warszawie mieszczącym się przy ulicy Zielnej 37. Placówka oferuje kursy różnego typu: standardowy, intensywne, specjalistyczne czy wakacyjne. W celu przyspieszenia nauki niemieckiego dla dorosłych Instytut oferuje dodatkowo sporo materiałów, np. filmy edukacyjne, czasopisma i gazety, teczki z materiałami ze słownictwa specjalistycznego (np. z zakresu gospodarki, prawa czy zdrowia). Słuchacze kursów języka niemieckiego dla dorosłych, dzieci i młodzieży mają również możliwość przystąpić do egzaminu znajomości języka niemieckiego Österreichisches Sprachdiplom Deutsch (ÖSD). Egzaminy organizowane są 4 razy w ciągu roku (w styczniu, lutym/marcu, czerwcu/ lipcu oraz listopadzie) we wszystkich polskich oddziałach Instytutu Austriackiego: we Wrocławiu, w Krakowie oraz w Warszawie. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

• googlebot: 6 (ostatnio: 05.09.2020 11:24:02)