Niemiecki dla dzieci Wrocław | www.wroclaw.oei.org.pl

Niemiecki dla dzieci Wrocław? Instytut Austriacki zaprasza na kursy języka niemieckiego dla szkół. W ofercie z niemieckiego dla dzieci przygotowano: warsztaty językowe w siedzibie Instytutu lub w placówce szkoły, tygodniowe projekty dla szkół „Projektwoche” czy warsztaty językowe na Rynku we Wrocławiu w ramach EDJ lub DFN. Szkoła oferuje również szeroką paletę kursów na różnych poziomach zaawansowania: poziom podstawowy (A1 i A2), średnio zaawansowany (B1 i B2) oraz zaawansowany (C1 i C2). Słuchacze mogą wybrać najodpowiedniejszy dla siebie kurs: standardowy, intensywny, wakacyjny, specjalistyczny; odbywają się one w tygodniu i w weekendy. By wspomóc i przyspieszyć proces nauki niemieckiego dla dzieci i dorosłych, Instytut Austriacki we Wrocławiu przegotował różnego typu materiały dodatkowe: filmy edukacyjne, gazety i czasopisma, materiały online czy teczki z materiałami specjalistycznymi. Oddziały Instytutu w Polsce (we Wrocławiu, w Krakowie i w Warszawie) organizują ponadto egzaminy z języka niemieckiego Österreichisches Sprachdiplom Deutsch (ÖSD) 4 razy rocznie: w styczniu, lutym/marcu, czerwcu/ lipcu oraz listopadzie. Instytut Austriacki we Wrocławiu otrzymał prestiżową rekomendację Rządu Republiki Austrii.

• googlebot: 17 (ostatnio: 05.01.2021 10:50:43)