Szkolenia z księgowości Tarnowskie Góry

Dzisiejszy tryb życia każdego z nas jest zbyt intensywny i nie zawsze wystarcza nam czasu na naukę i samodokształcanie się, a przecież w dzisiejszych czasach jest to podstawą, dlatego właśnie postanowiliśmy udzielać korepetycji. Nasza oferta korepetycji skierowana jest do osób, które pragną pogłębić swoją wiedzę lub nadrobić zaległości na przykład na uczelni. Stąd biuro rachunkowe między innymi udziela szkoleń z księgowości Tarnowskie Góry, w tym z obowiązujących zasadach rachunkowości oraz analiz finansowych. Profesjonalnie przygotowujemy naszych klientów do wszelkich egzaminów na studiach, ale i w takich zawodach jak technik rachunkowości lub technik ekonomista. Oferujemy Państwu również szkolenia z różnych dziedzin, między innymi z księgowości. Zajmujemy się prowadzeniem szkoleń z księgowości małej, księgowości pełnej a także z księgowości – rachunkowości. Osoby uczęszczające na szkolenie z małej księgowości mają szansę skorzystać z szkoleń następujących: inwentaryzacja majątku jednostki, o gospodarce magazynowej (w tym program magazynowy Subiekt) czy księgowość małych i średnich przedsiębiorstw. W ramach małej księgowości oferujemy również kurs księgowości komputerowej w trzech stopniach zaawansowania: podstawowym, średniozaawansowanym oraz zaawansowanym. Szkolenia z pełnej księgowości obejmują zakres tematyki związanej z inwentaryzacją majątku gospodarki lub gospodarki magazynowej (+ program magazynowy „subiekt”). Dla osób, które nie mają żadnego doświadczenia i wiedzy związanej z księgowością (niefinansistów) oferujemy szkolenia z księgowości – rachunkowości, podczas których kursanci dowiedzą się wszystkiego na temat małej księgowości, o prowadzniu działalności gospodarczej, o ogólnych zasadach księgowania, o rozliczeniach z instytucjami publicznymi, kontrahentami i pracownikami.

Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.424022, Długość geograficzna: 18.86078539999994

• googlebot: 39 (ostatnio: 18.01.2021 17:29:34)