ZSR Misiarz specjalizuje produkujemy: rowery rehabilitacyjne, rowery trójkołowe rehabilitacyjne

Zakład Sprzętu Rehabilitacyjnego,ZSR,Firma Misiarz funkcjonuje już od 1987r., specjalizując się w produkcji sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci z niedowładem kończyn dolnych lub górnych.

Nasze produkty zostały skonstruowane przy współpracy rodziców niepełnosprawnych dzieci, lekarzy i rehabilitantów. Dzięki temu charakteryzuje je funkcjonalność, pożądane walory zdrowotne i estetyczne.

Produkujemy rowery trójkołowe, urządzenia pionizujące, rowery rehabilitacyjne, rowery trójkołowe rehabilitacyjne, chodziki balkoniki, pojazdy z napędem specjalnym, foteliki rehabilitacyjne,

Realizujemy nietypowe zlecenia na sprzęt rehabilitacyjny, dostosowujemy sprzęt innych producentów do indywidualnych potrzeb. Wykonujemy lub dostosowujemy sprzęt rehabilitacyjny według zaleceń rehabilitanta, lekarza lub potrzeb zamawiającego. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Na wykonany sprzęt udzielamy 24-miesięcznej gwarancji.

Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.1409513, Długość geograficzna: 18.996390099999985

• googlebot: 64 (ostatnio: 02.09.2020 18:47:58)