Drukarnia

Fachowa firma Inex druk zaprasza Państwa na swoją stronę internetową. Firma ma długoletnie doświadczenie, a jej początki sięgają 1993 roku.

Przez ten czas zdobyła niemałe doświadczenie w branży. Uzyskała tytuł profesjonalnej i również rzetelnej firmy, zarówno pośród klientów polskich jak i również zagranicznych.

Firma Inex druk dostarcza rozwiązania poligraficzne w szerokim spektrum produktów. Posiada certyfikat ISO 9001:2015-10 w dziedzinie usług poligraficznych. Spełnia rygorystyczne normy UE 1935 dla opakowań do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Podejmuje się realizacji nietypowych zleceń. Zawsze jest otwarta na wszelkiego rodzaju propozycje. Pracuje na bardzo nowoczesnym parku maszynowym, który jest stale rozbudowywany. Posiada własne, profesjonalne studio projektowe i DTP/CTP.

Firma Inex druk to drukarnia opakowań. Jest spółką bardzo elastyczną i również zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie usług poligraficznych.

W rozległej ofercie przedsiębiorstwa jest np. profesjonalne i również szybkie drukowanie, to znaczy perfekcyjny druk na kilku nowoczesnych maszynach, sztancowanie, gdzie jest możliwość doboru odpowiedniej maszyny sztancującej z użyciem różnych narzędzi wycinających, falcowanie z pełnym, zautomatyzowanym i również szybkim parkiem urządzeń pozwalającym na składanie ulotek w wieloraki sposób. Inex druk oferuje również uszlachetnianie, tłoczenie, projektowanie, czy klejenie wszystkich zadrukowanych towarów.

Na przejrzystej stronie firmowej mogą Państwo zaznajomić się z bogatą propozycją. Są tu dane kontaktowe biura, obsługi klienta, pracowni. Jest również znaczny opis możliwości technologicznych tej uznanej i również rzetelnej firmy.

Dodaj komentarz