Film Safety Experts

Zdjęcia filmowe kręcone w trudnych warunkach wymagają nie tylko odpowiedniego podejścia, oprzyrządowania oraz przygotowania, jakkolwiek także wsparcia zawodowców. Jest tak szczególnie, kiedy produkowane są filmy wspinaczkowe. Jeśli chodzi o prace na wysokościach film stanowi niemałe wyzwanie nie jedynie dla aktorów, jakkolwiek i operatorów oraz całej ekipy filmowej. By tworzyć filmy o wyprawach górskich, które będą nie tylko przekazywać, jakkolwiek także wzbudzać emocje, profesjonaliści muszą do granic możliwości skupić się na własnej pracy. W takiej sytuacji niebezużyteczna jest pomoc fachowców, dla jakich zabezpieczanie planu filmowego typu Broad Peak Film to chleb powszedni.

Nasza oferta skierowana jest dla twórców filmowych, którzy zdają sobie sprawę z tego, jak istotne jest zabezpieczanie górskiego planu filmowego oraz którzy chcą zadbać o ekipę filmową, pracować bez pośpiechu, bezpiecznie oraz w szczególe w oparciu o fizyczną oraz psychiczną pomoc profesjonalnych osób, którym w rzeczywistości wolno zaufać.

Zabezpieczenia planu filmowego – czemu my?

Zabezpieczenia planów filmowych w warunkach skrajnych w stworzonym przez nas wykonaniu to gwarancja bezpieczeństwa. Skonstruowany przez nas zespół to nie jedynie wykwalifikowani fachowcy, jakkolwiek oraz miłośnicy, którzy regularnie biorą udział w ekspedycjach ratowniczych.

Jesteśmy entuzjastami – są pośród na zarówno ratownicy górscy, himalaiści oraz trenerzy ratownictwa, wspinaczki, a nawet nurkowania. Każdy z członków stworzonego przez nas zespołu ma możliwość pochwalić się wielkim doświadczeniem nie tylko jeśli chodzi o ratownictwo oraz wspinaczki górskie, jakkolwiek również filmy o wyprawach w góry. Bierzemy udział w specjalistycznych szkoleniach, aby cały czas rozwijać nasze umiejętności. Musimy być przygotowani na każdą okoliczność.

Kolosalny zakres kompetencji oraz uzyskane doświadczenie pozwala nam na zabezpieczanie planu filmowego na niesłychanie trudnym, nierzadko nieosiągalnym dla typowego człowieka obszarze, nie jedynie w górach.

Zabezpieczanie planu filmowego – oferta

Nasza oferta obejmuje nie jedynie zabezpieczanie planu filmowego jeśli chodzi o filmy o wspinaczce górskiej. Z uwagi na nasze predyspozycje, umiejętności oraz doświadczenie, jesteśmy w stanie oferować swoje usługi również w innych trudnych oraz niedostępnych miejscach.

Oferujemy zabezpieczanie planu filmowego w miejscach takich jak:

  • dachy, mosty oraz konstrukcje przemysłowe,
  • groty,
  • rzeki,
  • drzewa.

Nasze doświadczenie

Z uwagi na regularny udział w prawdziwych akcjach ratowniczych oraz wyprawach, nasze zdolności są bez ustanku rozwijane. W związku z tym mieliśmy przyjemność brać udział w wielu projektach, zabezpieczając plan filmowy.

Na naszym koncie znajdują się takie obrazy filmowe jak:

  • Program telewizyjny „Zdobywcy” wyreżyserowany przez Dariusza Goczała w 2005 r. (Himalaje/Nepal)
  • Film dokumentalny „Zimą na Shishę” wyreżyserowany przez Dariusza Zaluskiego w 2007 r. (Himalaje/Chiny/ Nepal)

Broad peak film – zadbamy o bezpieczeństwo na planie filmowym

Chwilowo mamy przyjemność oferować zabezpieczanie planu filmowego nowo powstającego filmu fabularnego „Broad Peak”, reżyserii Leszka Dawida, z niesłychanie znaną polską obsadą. Premiera obrazu filmowego będzie miała miejsce w 2020 roku.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym opisem każdego z członków naszej klarownej ekipy, sprawdzenia referencji oraz kontaktu w razie wątpliwości.

Dodaj komentarz