Kurs na sternika motorowodnego warszawa

Być może nie każdy wie, że uzyskanie uprawnień na te szybkie i piękne łodzie motorowe bynajmniej nie jest takie wymagające. Naturalnie, wymagane pozostaje dokonanie szkolenia i zdanie egzaminu – nie są one tymczasem tak ciężkie. Taki kurs na patent sternika motorowodnego można zrobić chociażby w 1 dzień! Taką opcję oferuje SuperBoat, grupa pasjonatów, którzy pracują nad Jeziorem Zegrzyńskim w pobliżu Stolicy. Oferują oni indywidualne szkolenie z opieką doświadczonych szkoleniowców. Na stronie internetowej wyśledzimy klarowny cennik i odpowiednio oznaczone uprawnienia, jakie zapewnia zaliczony egzamin na taki patent. Przy okazji warto się zastanowić, czy nie zamierzamy powiększyć naszych możliwości o licencję na holowanie narciarzy wodnych albo statków powietrznych.