Rzeczoznawca majątkowy Toruń

Rzeczoznawca majątkowy Toruń

Mam na imię Tomasz Wierzbicki – Rzeczoznawca majątkowy w Toruniu (uprawnienia Rzeczoznawcy Majątkowego nr 7075). Jestem założycielem firmy Vestum zajmującej się wyceną mieszkań na terenie Bydgoszczy i Torunia. Dodatkowo mam uprawnienia budowlane do kierownictwa robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalizacji konstrukcyjno-budowlanej. Mam Tytuł Starszego inspektora do spraw BHP.

Jestem uczestnikiem Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, mam ważne ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Na bieżąco śledzę i sprawdzam sytuację na rynku wyceny nieruchomości.

Zapraszam na moją stronę – wycenia nieruchomości Toruń

Optyk Bydgoszcz

Optyk Bydgoszcz

Pewnie zastanawiacie się jak zadbać o swój wzrok? Salon Optyczny Best Vision znajduje się na bydgoskim osiedlu Bartodzieje (PH Balaton). Nasza specjalność to kompletne badanie wzroku. Ponadto bardzo duży wybór oprawek oraz akcesoriów optycznych. Okulary progresywne, okulary fotochromowe, okulary anryrefleks, soczewki kontaktowe. Również wysokie moce i trudne przypadki. Wszystkie testy wykonywane przez super specjalistę przy pomocy nowoczesnego sprzętu wysokiej dokładności. Zdrowe i pięknie ubrane oczy to nasza pasja – dlatego też w ofercie produkty takich firm jak Belutti Tommy Hilfiger, ENZO, WES. Wykonujemy również naprawę okularów, doginanie, czyszczenie. Zachęcamy do odwiedzin!

Dieta – sprawdź

Dieta - sprawdź

Przedsiębiorstwo Indywidualne Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne Agnieszka Muszyńska świadczy specjalistyczne porady dietetyczne, kompleksowe podejście do Pacjenta oraz rzetelną obsługę. Rozległe doświadczenie w branży, indywidualne podejście do klienta a także skrupulatny wywiad dietetyczny pozwalają na rozpisanie szczegółowego planu diety. Dieta w wielu przypadkach rozumiana jest jako odchudzanie, natomiast nasza przedsiębiorstwo planuje przekuć to nie do końca trafne postrzeganie. Zawsze podkreślamy, że prawidłowe odżywianie ma oddziaływanie na całą kondycję ciała a także samopoczucie. Zapewniamy kompleksowe usługi, profesjonalizm oraz indywidualne stanowisko do problemów każdego z pacjentów.

Leczenie kotów Bydgoszcz

Leczenie kotów Bydgoszcz

Lecznica Wyżyny zaprasza na swoją stronę. Gwarantujemy kompleksową opiekę lekarsko-weterynaryjną zwierzętom domowym w każdym wieku. Jako nowoczesna lecznica weterynaryjna zapewniamy kompletną leczenie internistyczne oraz chirurgiczne i diagnostykę w zakresie chirurgii tkanek miękkich i chirurgii kostnej. W ramach konsultacji doktorzy współpracują z różnymi ośrodkami weterynaryjnymi. Przeprowadzane są wszystkie konieczne badania diagnostyczne i laboratoryjne. Specjalizują się między innymi w diagnostyce i leczeniu chorób wewnętrznych, kardiologicznych, dermatologicznych, endykrynologicznych, okulistycznych, ortopedycznych, stomatologii, pediatrii, położnictwie i ginekologii jak również chirurgii miękkiej i kostnej. Posiadamy namiot tlenowy. To jedno z urządzeń, które wykorzystywane jest do tlenoterapii. Tlen leczy. Wskazaniem do tlenoterapii są choroby w przebiegu których dochodzi do niedotlenienia tkanek. Zwykle są to stany ostre, gdzie szybkie podanie tlenu ratuje życie lub jest bardzo ważnym składnikiem całej terapii m.in. niewydolność oddechowa psich i kocich noworodków, obrzęk płuc, astma kotów, niewydolność sercowo-naczyniowa, zapadanie tchawicy, skurcze krtani, choroby oskrzeli i płuc. Pacjent umieszczany jest w komfortowym namiocie tlenowym. Tlenoterapia najczęściej trwa od 10 do 60 minut, choć bywa że kilka godzin. Namiot posiada gruby materac, matę grzewczą i adaptery zapewniające odpowiednie dawkowanie tlenu. Na życzenie właściciela chorego zwierzęcia i za zgodą lekarza, właściciel może towarzyszyć zwierzęciu w trakcie trwania tlenoterapii.

Hale Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny

Hale Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny

Architekt specjalizujący się w projektach budynków o konstrukcji ze stali cienkościennej. W ofercie oferuje wyjątkowy system hal. To super nowoczesny i konkurencyjny ekonomicznie produkt, który ciągle jest ulepszany pod kątem następnych realizacji obiektów budowlanych. Firma zajmuje się także zarządzaniem na potrzeby inwestycji budowlanych. Najważniejszą ideą biura jest, aby realizacje były przygotowane w możliwie najkrótszym czasie, to jest w terminie umówionym z zamawiającym, kładąc akcent na rzetelność, stosowanie najbardziej ekonomicznych rozwiązań i ich optymalizację. Zapewnia to zmniejszyć czas trwania całego procesu inwestycyjnego, a przez to zmniejszyć do minimum wydatki inwestycji. Optymalizacja przeprowadzana jest bardzo dokładnie i wnikliwie, a opiera się na projektowaniu obiektów budowlanych z wykorzystaniem niezbędnej ilość żelbetu i stali, wymaganej dla utrzymania bezpieczeństwa oraz formy budynku. Bardzo doświadczenie projektowe w zakresie tworzenia projektów architektonicznych hal stalowych jak i budynków mieszkalnych gwarantuje nam z powodzeniem również oferować usługi w zakresie montażu budowli.

Importer odzieży używanej Bydgoszcz

Importer odzieży używanej Bydgoszcz

Zajmujemy się importem odzieży używanej od 1999 roku. Na samym starcie prowadzenia hurtowni oferowaliśmy towar z Danii, Szwecji, Szwajcarii, Niemiec, Norwegii. Obecnie sprowadzamy dobrej jakości wyroby z Anglii, Irlandii, którą sprzedajemy na rynku polskim oraz na rynkach wschodniej Europy. Zbiórki znanych fundacji takich jak Kidney Research, Air Ambulance jak i zbiórki szkolne Bag2School i inne, są jednym z najlepszych towarów które na chwilę obecną cieszą się największym popytem. Oferujemy odzież wyłącznie niesortowaną kładąc nacisk na satysfakcję naszego klienta oraz jakość odzieży. Na przestrzeni wielu lat działalności działając na terenie Polski północnej zdobyliśmy wiarygodność oraz zaufanie ze strony odbiorców. Od paru lat zasięg naszej działalności obejmuje teren całego kraju. Hurtownia odzieży – Bydgoszcz oraz Włocławek zapraszają na swoje strony. Głównym naszym celem jest zadowolenie klienta, co ma odzwierciedla się w jakości oferowanej odzieży. Posiadamy program rabatowy dla systematycznych klientów, którym oferujemy stałe rabaty od cen bazowych w zamian za regularne zakupy! Obsługujemy zamówienia telefoniczne z Bydgoszczy oraz okolic – dojazd bezpłatny, dowóz już na drugi dzień. Ceny oczywiście podlegają negocjacjom.

Dezynfekcja Bydgoszcz

Dezynfekcja Bydgoszcz

Nasz zakład wykonuje tanio oraz co równie ważne sprawnie cały pakiet usług dotyczące odszczurzania, odrobaczania, dezynfekcji pomieszczeń i wody oraz fumigacji w magazynach zbożowych. Jesteśmy najstarszą firmą w branży na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Wszystkie usługi oferujemy w systemie HACCP. Do dezynfekcji stosujemy metody fizyczne i chemiczne. Zajmujemy się także sprzedażą środków deratyzacyjnych i dezynfekcyjnych. Dajemy gwarancję na pełną skuteczność i odpowiedzialność w tępieniu wszelkich szkodników – robactwa, os, gryzoni. Tępimy szkodniki magazynowe oraz sanitarne. Stosujemy preparaty najwyższej jakości, które mają atesty Państwowego Zakładu Higieny oraz Ministerstwa. Usuwamy szkodniki w w zakładach przemysłowych różnych branż, mieszkaniach, w pomieszczeniach magazynowych. Cena wykonanych usług zależy od ilości i jakości zużytego preparatu. Dla stałych nabywców udzielamy korzystnych rabatów i promocji. Jesteśmy płatnikiem VAT. Prócz tego prowadzimy również sprzedaż wielu różnych preparatów deratyzacyjnych oraz dezynfekcyjnych dla odbiorców indywidualnych. Odkażanie to działanie które ma na celu intensywne zmniejszenie liczby drobnoustrojów w odkażanym materiale.

Swetry damskie

Swetry damskie

Zajmujemy się produkcją wyrobów dziewiarskich. Posiadamy duże doświadczenie, działalność zaczęliśmy w 1985 roku. Od samego startu specjalizujemy się w swetrach. Nasze wyroby są znane i cenione zarówno w Polsce, jak i za granicą. Charakteryzuje je estetyczne wzornictwo oraz ciekawa gama kolorystyczna. Najnowsze urządzenia i maszyny oraz stosowanie wysokogatunkowej włóczki daje gwarancję na wyroby najwyższej jakości. Każdorazowo dbamy aby nasza oferta dostosowana była do aktualnie obowiązujących trendów w branży odzieżowej. W asortymencie zakładu znajdziecie Państwo wyroby: swetry damskie, swetry męskie, dziecinne; swetry dla policji, ochroniarzy, leśników, straży; sukienki i spódnice; swetry i kamizelki szkolne; swetry i peleryny komunijne. Zajmujemy się również produkowaniem pod zamówienie według wzorników dostarczonych przez zamawiającego. Surowce, z których produkujemy nasze wyroby to: wełna, bawełna, lycra, akryl i inne, w zależności od potrzeby kontrahenta. Produkcję wysyłamy także na eksport, głównie do Niemiec. Oferujemy bardzo dobrej jakości wyroby w bardzo dobrych cenach. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen. Sweter wcale nie musi pogrubiać figurę, a do tego wesprze w dodaniu powabu. Sweter o kroju tuniki, obciętej pod linią biustu. Taki będzie idealny gdy zechcesz ukryć swój brzuch. Poza tym będzie sweter gładki, w ciemniejszej tonacji. Warto dodać, że tunika o długości która zakrywa pośladki bardzo dobrze komponuje się ze spodniami o prostym kroju. Sweter z luźno opadającymi połami idealnie sprawdzi się gdy chcesz ukryć brak wcięcia w talii. Tego typu ubiór odwróci uwagę od zbyt obfitych bioder. Sweter z pionowym splotem doda figurze lekkości.

Wentylacja Bydgoszcz

Wentylacja Bydgoszcz

Grupa firm Sanins działa na rynku ponad 10 lat. Są to dynamicznie rozwijające się firmy budowlane. W tym czasie dokończyliśmy z sukcesem wiele obiektów użyteczności publicznej oraz komercyjnej. Dla naszych klientów zawsze jesteśmy wiarygodnym kooperantem. Grupa działa głównie w sferze budownictwa infrastrukturalnego. Opierając nasz kapitał na wiedzy i doświadczeniu zaufanych inżynierów zbudowaliśmy mocny podmiot gospodarczy który jest w stanie konkurować z potężnymi firmami ze swojej branży nie tylko na stopie finansowej, lecz i technologicznej. Sanins Wentylacja zajmuje się branżą instalacyjną w zakresie instalacji klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania razem z systemami BMS i automatyką. Posiadamy własną produkcję elementów wentylacyjnych. Realizujemy roboty budowlano-montażowe, projekty, wykonujemy serwis. Firma dysponuje pełnym zapleczem w zakresie doradztwa inżynieryjnego, wykonywania przeglądów budowlanych, ekspertyz technicznych i kosztorysów budowlanych. Zakres prac: instalacje wentylacyjne, instalacje klimatyzacyjne, instalacje grzewcze, przemysłowe instalacje chłodnicze, sieci cieplne. Część naszego zespołu zajmuje się branżą instalacyjną w zakresie instalacji kanalizacyjnych, wodnych i elektrycznych jak też gazowych. Wykonujemy roboty budowlano-montażowe, projektowanie, jak również zapewniamy serwis. Zespół dysponuje bardzo dobrym zapleczem odnośnie obsługi inżynierskiej w zakresie przeprowadzania przeglądów budowlanych, ekspertyz technicznych i kosztorysów. Zakres wykonywanych robót: zewnętrzne sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej, zewnętrzne sieci magistralne, przyłącza wodociągowe oraz kanalizacyjne, wewnętrzne instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne, gazowe.

Dywany tradycyjne

Dywany tradycyjne

W świecie dywanów i wykładzin działamy długi czas, zdobywając niezbędne doświadczenie. W ciągu tych kilkunastu lat pracy naszą najważniejszą zasadą jest sentencja: zadowolenie klienta jest najważniejsze. Zależy mi na tym aby klient po rozwinięciu dywanu w domu był szczerze zadowolony i pewny swojego zakupu. Dywan jest jednym z ważniejszych elementów odpowiedzialnych za klimat naszego domu lub mieszkania. Dywan ma nam się podobać, a użytkując go mamy się z nim dobrze czuć. Z tego powodu jeśli zakupiony towar nie spełni Twoich oczekiwań możesz go oddać bądź zamienić na inny model. Cieszące się największą popularnością dywany w e-sklepie to: dywany tradycyjne, wełniane, włochacze, dla dzieci. Sprzedając dywan, doradzając przy jego wyborze, czy w jakikolwiek inny sposób pomagając Tobie w tych kwestiach liczymy zostać miło zapamiętani i zdobyć Twoje zaufanie oraz chęć powrotu na strony naszego sklepu. Produkty zostały podzielone na kategorie: Nowoczesne, Shaggy (włochacze), Dziecięce, Tradycyjne, Ręcznie wycinane, Exclusive, Wełniane oraz Bestsellery. Liczymy, że publikowana oferta przypadnie do twojego gustu, cały czas jest ona powiększana o nowe wzory i kolekcje. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą zaprezentowaną na stronie naszego sklepu oraz do odwiedzenia naszego salonu Centrum Podłóg Dalladyn, mieszczącego się w Bydgoszczy.