Kluszkowce Narty

Kluszkowce Narty

Apartamenty o nazwie Willa „Pienińska” są zlokalizowane w jednym z najładniejszych miejsc na obszarze Polski – mówimy w tej chwili o Pieninach, konkretniej o miejscowości Kluszkowice. Jest to urokliwa miejscowość pomiędzy pasem Lubania, a wspaniałym Jeziorem Czorsztyńskim. Gwarantujemy wszystkim naszym klientom noclegi w pieninach charakteryzujące się bez wątpienia jednymi z lepszych warunków w regionie. W końcu w prowadzonym przez nas ośrodku odnajdą Państwo gustowne oraz wygodne pokoje, dzięki którym nareszcie można odpocząć. Naturalnie noclegi szczawnica są dostosowane do wymagań wszystkich, toteż jest dostęp do Sieci, TV SAT, wszystkie pokoje posiadają łazienkę. Wszystkie pokoje są z balkonem, a nawet jeżeli nie, jest niesamowity widok na Tatry oraz Jezioro Czorsztyńskie. Na terenie obiektu mieści się sala na jakieś 30 osób, zatem z wielką chęcią ugościmy przykładowo planujących zorganizować przyjęcie, spotkanie firmowe, etc. Pragniemy uspokoić kierowców – mamy dużych rozmiarów parking, który jest bezpieczny, co najbardziej istotne, jest najzupełniej bezpłatny. Proszę pamiętać, że jeżeli zdecydują się przyjechać Państwo na choćby kluszkowce narty, to po sportowych szaleństwach można zjeść coś smacznego w naszej restauracji. Chociaż w razie pragnienia pichcenia na własną rękę z chęcią udostępnimy Państwu kuchnię – bardzo dobrze wyposażoną kuchnię. Trzeba dodać, że Willa „Pienińska” to zwłaszcza znakomity wybór dla tych turystów, którzy pragną odpocząć w polskich górach za nieduże pieniądze. Na szczęście pokazujemy, że komfortowe oraz niedrogie noclegi mogą mieć miejsce. Na stronie www prowadzonej przez nas Willi odnajdą Państwo wszystko co wymagane do tego by „nas złapać”. Zapraszamy serdecznie wszystkich fanów gór, choć przecież nie tylko do odwiedzenia nas – nikt nie pożałuje.

Szczawnica noclegi

Szczawnica noclegi

Pokoje Pod spodem wierzba w Szczawnicy podają nocleg w centrum Szczawnicy w przekonującej wypłacie. Własny gniazdko umieszczony istnieje w centrum Szczawnicy, koło Urzedu Miasta Szczawnica tudzież i sporych przedmiotów sanatoryjnych- Papiernik , Dzwonkówka, Hutnik, Mentor.Dysponujemy 4 miejscami noclegowymi w mirach 2- osobowych z balkonami. Ktokolwiek mir posiada lokalną toaletę, TV, bezprzewodowy wejście aż do Internetu, imbryk, szafę, stolik dodatkowo krzesła. Starannie zorganizowany botanik daje przypadek wrażliwego spędzenia okresu w letnie dni. W ogrodzie znajduje się huśtawka ze zjeżdżalnia na rzecz dzieci, tudzież i altanka, ruszt, bez zarzutu na zastania w niepogodę. Do wytycznej kolesi istnieje apendyks kuchenny zaopatrzony w chłodziarkę, imbryk bezprzewodowy, maszynkę elektryczna, kuchenkę mikrofalową, srebro stołowe, garnki dodatkowo ślizgawic.Wszystkie nasze pokoje usytuowane są od momentu stronic południowej.Na terenie ajencji przypadek grillowania dodatkowo gratisowego parkowania wehikułów na likwidowanej ajencji.Zapraszamy aż do Szczawnicy !

Uszczelnienia mechaniczne

Uszczelnienia mechaniczne

Firma Koloseals, to główny dystrybutor uszczelnień mechanicznych firmy Fluiten. Nasze uszczelnienia mechaniczne są sprawdzone i wykonane bardzo dokładnie. Firma KoloSEALS dokłada wszelkich starań aby byli Państwo zadowoleni i usatysfakcjonowani z naszych produktów. Ponadto nasz wykształconypersonel dokłada wszelkich starań aby idealnie dobra rozwiązanie pod Państwa potrzeby. Proponujemy Państwu uszczelnienia: mechaniczne, gazowe, do łodzi i jachtów, komponentowe i kompaktowe, ponadto oferujemy także systemy pomocnicze związane z uszczelnianiami. Zapraszamy serdecznie do kontaktu i współpracy z naszą firmą.

Jezioro czorsztyńskie

Jezioro czorsztyńskie

Większość z nas nie ma przeświadczenia o tym, w jakim miejscu leży jezioro czorsztyńskie i rzecz jasna nie można się temu dziwować. Każdy kto był w Pieninach na bank jednak nie zapomni jego widoku do końca życia. Płytka tafla jeziora osaczona piękną okolicą to krajobraz, który naturalnie ma prawo oczarować każdego z nas. Dodając do tego sąsiednie zamki powstaje znakomity materiał na chociaż weekendowy wyjazd za miasto, żeby odprężyć się na łonie przyrody. O ile chcesz wypocząć od harmidru jaki króluje w miasteczkach to odwiedź nasze pieniny noclegi. Z pewnością nie powinieneś żałować tego pobytu.