Rekomendowany fotograf Google Jacek Żak

Rekomendowany fotograf Google Jacek Żak

Rekomendowany fotograf Google

Produkt od firmy Google pozwalająca dodanie wnętrza Twojego biznesu do wizytówki w Street View. Wirtualny spacer pozwala zabrać potencjalnych klientów do siedziby Twojej firmy. Stworzenie wirtualnej wizytówki Twojej firmy w mapach Google pozwoli całkowicie zintegrować Twój biznes z pozostałymi usługami Google w internecie. Dzięki połączeniu wirtualnego spaceru z wizytówką w mapach Google Twoja wizytówka stanie się bardziej widoczna w wynikach wyszukiwania, a więc usprawni pozycjonowanie Twojej witryny w internecie. Od lat tworzę panoramy 360 dla sklepów, a moje dotychczasowe prace możesz zobaczyć na mojej stronie, zachęcam. Widoczność strony internetowej jest bardzo ważna by dotrzeć do klientów – moje wirtualne spacery polepszą widoczność Twojej firmy w internecie i będzie doskonałym punktem marketingowym zwiększającym sprzedaż i zwiększającym zaufanie potencjalnych klientów do Ciebie i Twojej firmy. Usługa Street View staje się bardzo dobrym narzędziem do przyciągnięcia klientów. Jestem profesjonalnym fotografem biznesowym i posiadam salon fotograficzny, co więcej jestem rekomendowanym fotografem Google. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym oraz programach. Moje usługi wykonuję w całej Polsce, a głównie w województwie zachodniopomorskim, Rumi, Trójmieście (Gdynia, Gdańsk, Spot), ale również w Szczecinie. Zapraszam do skorzystania z mojego doświadczenia, Jacek Żak- rekomendowany fotograf Google z Rumi, z Trójmiasta, z województwa zachodniopomorskiego. Oferuję kompleksową usługę wraz z dodaniem zrobionego wirtualnego spaceru do map Google.

Badania marketingowe

Badania marketingowe

Gromadzisz informacje o otoczeniu rynkowym? Chcesz posiadać wiedzę, czy firma, którą prowadzisz jest odpowiednio widziana przez wspólników? A może potrzebujesz stwierdzić stan lojalności swoich pracowników? Doskonałym sposobem jest wykonanie ankiety internetowej za pośrednictwem naszego serwisu Ankieter.pl. Z nami ekspresowo i bez zbędnych kłopotów zaplanujesz ankietę, roześlesz do respondentów, zbierzesz i przeanalizujesz wyniki, przeprowadzisz, analiza rynku. Bez kłopotów dowiesz się co inni twierdzą o problemie, który cię zajmuje. Ankiety nie mają limitów ilościowych. Możesz z powodzeniem dodać zdjęcie, film czy też zamieścić ankietę na swojej stronie www. Ankieter.pl

Włoska ceramika sanitarna

Włoska ceramika sanitarna

Wizyta w salonie wyposażenia łazienek może przyprawić o zawrót głowy, bo wybór artykułów i ich uroda są naprawdę imponujące. Do wyboru mamy umywalki ceramiczne, szklane , stalowe, drewniane i z wielu innych materiałów. Każda z nich posiada swój oryginalny image i formę. Absolutny prym w designie artykułów łazienkowych, a w szczególności w ceramice sanitarnej wiodą producenci włoscy. Co proponują włosi w ceramice sanitarnej? Nie ma kształtu, wzoru czy koloru który umknął by uwadze renomowanym projektantom oraz fabrykom takim jak: Globo czy Artceram. Włoski design to oryginalne wzornictwo, funkcjonalność i stylowa prostota. Kreowanie wyjątkowych, pięknych, ponadczasowych i wspaniałych przestrzeni. Warto jednak pamiętać, że przy tym bardzo różnorakich. Włoscy producenci zaskoczą nas bogatą paletą odcieni, kształtów, faktur oraz różnorodności swojej wysokiej jakości oferty. Pamiętajmy jednak, że to nasza łazienka i to my będziemy w niej spędzać czas a więc to przede wszystkim nam ma się podobać!

Rumia biuro rachunkowe

Rumia biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe Ankora to doskonała i najlepsza oferta dla firm szukających rzetelnej obsługi w obrębie ksiąg fiskalnych, kadr, płac i ogólnie rachunkowości. Działamy od ponad piętnastu lat, realizując różne sprawy z obszaru rachunkowości dla firm, organizacji i innych. Prowadzimy usługi również dla kontrahentów krajowych, jak i międzynarodowych oraz biuro rachunkowe Rumia, jednostek indywidualnych i spółek. Bez przerwy się edukujemy i rozwijamy, aby móc sprostać wszelkim wymaganiom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Prosimy o połączenie z naszym biurem celem omówienia detalów współpracy.