LiftPlus.pl: windy dla niepełnosprawnych, szyny i rampy najazdowe

LiftPlus.pl: windy dla niepełnosprawnych, szyny i rampy najazdowe

Ideą przyświecającą naszej działalności jest idea „życia bez barier”. Firma LiftPlus od blisko piętnastu lat trudni się produkcją małych wind dla osób niepełnosprawnych, seniorów i innych osób borykających się z trudnościami ze swobodnym poruszaniem się. Lift Plus to także bezpośredni importer dużych wind dla niepełnosprawnych oraz innych urządzeń ułatwiających codzienne życie osobom borykającym się z problemami ruchowymi. Wśród tych urządzeń na szczególne wyróżnienie zasługują: windy dla niepełnosprawnych, schodołazy, platformy i krzesełka przyschodowe, podnośniki i wanny pacjenta, szyny rampy najazdowe, ale też wiele innych urządzeń, z którymi mogą Państwo się zapoznać, klikając w link prowadzący do naszej strony liftplus.pl.

Projekt ogrodu Częstochowa

Projekt ogrodu Częstochowa

Oferta naszej firmy dotyczy realizowania projektów architektonicznych. Specjalnością naszej firmy jest między innymi realizowanie projektów ogrodów prywatnych. Zapewniamy zarówno wykonanie samych projektów a jednocześnie wykonanie dodatkowo realizacji. Nasza firma oferuje wykonanie realizacji projektów na południu Polski. Natomiast usługi wykonania projektów zapewniamy klientom na terenie całego kraju. Wszystkie nasze projekty wykonywane są zgodnie z najnowszymi trendami oraz w sposób indywidualnie dopasowany. Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Państwo aranżacja wnętrz Częstochowa Zapraszamy!

AVIVA Częstochowa

AVIVA Częstochowa

Faktem jest, że doświadczenie i świadomość przychodzą ludziom z czasem. Nie da się nie zgadzać się z takimi słowami w nawiązaniu do ubezpieczenia. Znikomy procent młodych ludzi sprawdza co jest w ich ubezpieczeniu. Zwykle wybierają oferty ubezpieczeń grupowych oferowanych im w szkole a dalej na początku kariery zawodowej w firmie.

Wraz z wiekiem zaczynamy troszczyć się o siebie i innych. Rodzina staje się większa. Powinno się zacząć być odpowiedzialnym już nie wyłącznie za siebie ale również za swoich ukochanych. Dopiero wtedy zaczynają nas interesować szczegóły ubezpieczenia. Wczytujemy się w umowy i sprawdzamy co co jest w nich zawarte i jaki zakres ubezpieczenia nas dotyczy.

Rynek ubezpieczeń jest szeroki. Wybór firm, które mogą zaoferować nam ubezpieczenie równie duży. Dlatego by wybrać na prawdę dobre ubezpieczenie trzeba poświęcić trochę cennego czasu i zapoznać się z umowami różnych firm i wybrać to co najważniejsze lub samodzielnie negocjować własne ubezpieczenie. Korzystnie jest jednak oszczędzić czas i dokonać wyboru firmy ubezpieczeniowej, która dba o swoich klientów i zapewni korzystne ubezpieczenie. Agent ubezpieczeniowy AVIVA Częstochowa zapozna się z potrzebami swojego klienta i na tej podstawie pomoże wybrać najlepszą opcję ubezpieczenia. Jest to też doskonały agent ubezpieczeniowy AVIVA Katowice.

Projekty domów w różnych technologiach

Projekty domów w różnych technologiach

Tworzymy projekty domów budowanych w technologii tradycyjnej, drewnianej oraz szkieletowej. Nasze projekty są unikalne i dopasowane do preferencji Klienta. Staramy działać szybko i kompleksowo. Współpracujemy z dwoma firmami wykonującymi domy drewniane oraz szkieletowe, z firmą budowlaną i wykończeniową.

Wykonujemy projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze w następujących kategoriach:

 • obiekty mieszkalne, jednorodzinne, wielorodzinne w technologii tradycyjnej murowanej drewnianej lub szkieletowej,
 • obiekty przemysłowe (hale produkcyjne, magazynowe),
 • inwentaryzacja obiektów,
 • wizualizacje projektu,
 • termomodernizacje, przebudowy, nadbudowy, rozbudowy,
 • adaptacje projektów typowych,
 • uzyskanie dokumentacji do projektu budowlanego (warunku zabudowy lub wypis/wyrys z miejscowego planu zagospodarowania terenu),
 • dokumentacje do zgłoszenia budynku do 35 m2.

Najnowszym przebojem ostatniego czasu są całoroczne domy z bali drewnianych. Budowa takiego domu to przede wszystkim krótki czas budowy oraz niższe koszty w stosunku do domu tradycyjnego-murowanego. Taki dom jest również zdrowszy, a zapach unoszącego się w środku zapachu drewna jest czym wspaniałym. Dobrze wykonany i ocieplony dom drewniany jest na równi z trwałością z tym murowanym.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na Naszej stronie internetowej www.arthprojekty.pl a także na naszym fanpage na Facebooku: Domy drewniane i tradycyjne ARTH. Serdecznie zapraszamy! 🙂

Szkoła jazdy Częstochowa

Szkoła jazdy Częstochowa

Jeśli żyjesz w okolicach Częstochowy i nie tak dawno temu udało Ci się myśleć o wyrobieniu uprawnień kierowcy, to chcemy namówić Cię do zapoznania się z propozycją uznanej szkoły jazdy, w której renomowani a także przyjemni nauczyciele wykonają wszystko co w ich mocy, abyś bardzo dobrze zrozumiał kwestię kierowania samochodem!

W proponowanej szkole samochodowej kursanci kierują takimi samymi pojazdami jak te, które spotyka się w trakcie egzaminów. Ale dbamy nie jedynie o to, żeby jak najlepiej nauczać jazdy, zwracamy wielką uwagę na naukę wiedzy teoretycznej, dzięki czemu zaliczenie egzaminu jest o wiele łatwiejsze.

O jakości promowanej szkoły jazdy mają prawo świadczyć wysokie pozycje w rankingach zdawalności. Zajrzyj na stronóę i zaklep termin kursu, a poznasz wszystkie trasy egzaminacyjne w Częstochowie – jak chociażby ta: klik!

Salon audi

Salon audi

Zmotoryzowanie to istotna z fundamentalnych cech współczesnego społeczeństwa. Większość rodzin użytkuje przynajmniej jeden wóz, z tego też powodu domowy budżet obarczony jest zarówno ceną paliwa, jak również przeglądów czy koniecznych napraw. Każdy kierowca stawia sobie kiedyś jedno zasadnicze pytanie czy powierzyć swój pojazd autoryzowanemu serwisowi czy oddać do zwyczajnego warsztatu – jakie są plusy i minusy takich rozwiązań?

Przeważnie przy omawianiu tematu takiego jak serwis Audi Częstochowa, najwięcej dobrych wypowiedzi dotyczy autoryzowanych serwisów. Czemu w ten sposób wygląda sytuacja? Co najważniejsze tego rodzaju punkty gwarantują bezpieczeństwo. Kluczową z najważniejszych spraw, kiedy wsiadamy do wozu jest wrażenie bezpieczeństwa. W sytuacji gdy o samochód zatroszczyli się fachowcy, zaś jakiekolwiek elementy zamienne są oryginalne, w takiej sytuacji wiemy, iż dowolne ryzyko ze strony wozu okazuje się ograniczone do minimum. Na dodatek w przypadku dowolnej sytuacji zagrożenia, taki pojazd nie zawiedzie. Inną cechą wyróżniającą okazuje się profesjonalizm załogi. Wozem zajmują się tylko wykwalifikowani ludzie, jacy dobrze znają się akurat na konkretnej marce.

Film Ślubny Częstochowa

Film Ślubny Częstochowa

Kamerzysta Paweł Bielecki – Film Ślubny Częstochowa

Oferuje nagrywanie i komponowanie filmów ślubnych, weselnych itp.

Jako kamerzysta pragnę aby film ślubny charakteryzował się:

– efektownymi ujęciami i prawdziwym obrazem kinowym,

– posiadamy sprzęt do filmowania przepięknych scen SLOW-MOTION,

– profesjonalna jakość obrazu, filmujemy również w rozdzielczości 4K,

– dynamiczny montaż, dzięki czemu film nie jest drętwy, całość 60-120 min (do ustalenia), – czysty i dokładny dźwięk.

Filmowanie wykonujemy za pomocą lustrzanek cyforwych z wymienną optyką. Korzystamy z takiego sprzętu jak systemy stabilizacji, systemów follow focus, oświetlenie LED zewnętrznych rejestratorów dźwięku oraz profesjonalnych programów do montażu.

Akcesoria do kuchni

Akcesoria do kuchni

Zapraszamy wszystkich do zobaczenia naszego bloga poświęconego akcesoriom kuchennym. Opisujemy tam najnowsze trendy w „modzie kuchennej”. Zapoznacie się Państwo z akcesoriami oraz przeróżnymi przyborami niezastąpionymi do pomocy w kuchni i nie tylko. Ciepło zapraszamy również każdego do zobaczenia naszego sklepu sieciowego gdzie łatwo można kupić większość opisanych przedmiotów. Dla mieszkańców Częstochowy dobra nowina, zakupiony artykuł dostarczymy bez opłaty pod wskazany adres. Prowadzimy sklep stacjonarny gdzie wolno osobiście przyjść i dokonać zakupu. Prowadzimy też sprzedaż hurtową dla sklepów. Bardzo wyjątkowe warunki współpracy. Zapraszamy.

Kancelaria prawnicza Whitford Miller

Kancelaria prawnicza Whitford Miller

Kancelaria prawnicza Whitford Miller oferuje całościowe pomoc na każdym etapie licytacji komorniczej. Wykonujemy przegląd danych dotyczących licytowanej nieruchomości. Ponadto dokonujemy analizy operatu szacunkowego dokonywanego przez biegłego. Nierzadko również zastępujemy naszych klientów podczas licytacji. Jesteśmy odpowiedzialni za kontakt naszego klienta zarówno z kancelarią komornika oraz sądami. Umożliwia to na wejście w posiadanie nieruchomości o wiele taniej oraz szybciej. Nasze siedziby znajdują się na terenie Warszawy i Częstochowy jednak nic nie stoi na przeszkodzie jesteśmy w stanie prowadzić sprawą w każdym zakątku Polski. Zajmujemy się również sprawami dotyczące konfliktów o odszkodowanie z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie dotyczącej odszkodowaniach. Na naszym portalu znajdą również Państwo bezpłatne profesjonalne wzory najczęściej wykorzystywanych umów, kalkulatory, księgi wieczyste w formacie PDF, akty prawne oraz adresy i telefony wszystkich krajowych sądów i prokuratur.

Tadex S.C. – Obróbka skrawaniem CNC

Tadex S.C. - Obróbka skrawaniem CNC

Przedsiębiorstwo Tadex S.C. w Częstochowie przy ulicy Sokolej 14b świadczy usługi związane z nowatorską obróbką metali i obróbką skrawaniem na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie przedsiębiorstwa zarówno w obróbce maszynowej CNC czy też w obróbce skrawaniem metali w sposób tradycyjny powoduje, że działalność firmy Tadex S.C. jest wybitnie bezkonkurencyjna. Obróbka skrawaniem CNC to główne gałęzie działania tej firmy. Drużyna firmy to wieloosobowy zespół działający w branży obrabiania metali od wielu lat. Eksperci firmy szkoleni przez wiele lat w dziedzinie przetwarzania metali oraz sterowania maszyn obrabiających metali w technologii CNC są niezastąpieni w skali całego regionu.Firma Tadex S.C. ma w ofercie również usługi badania struktury krystalicznej materiału metalowego jak i detekcję zwyrodnień powierzchni metalowych tylko dzięki nowoczesnemu laboratorium pomiarowemu. Obrabiarki sterowane przy pomocy komputera (Computerized Numerica Contrl) to rdzeń nowoczesnej obróbki skrawaniem. Dzięki zastosowaniu maszyn CNC możliwe jest osiągniecie o wiele lepszych rezultatów obróbki metalu i znacznie bardziej precyzyjnej dokładności skrawania metali niżeli metody tradycyjnego ręcznego skrawania metalu.

Obok doskonałej lokalizacji przedsiębiorstwa Tadex S.C. jaką jest Częstochowa i województwo Śląskie jest nowoczesna flota w postaci nowoczesnych maszyn z przeznaczeniemdo obróbki metali i obróbki skrawaniem. Wyjątkowo wyposażona hala produkcyjna wyposażona jest maszynami do skrawania metali oraz urządzeniami do numerycznej obróbki skrawaniem CNC. Przedsiębiorstwo Tadex S.C. reklamuje swoją ofertę na rozpoznawalnych międzynarodowych targach powiązanych z maszynową obróbką skrawaniem i maszynową obróbka skrawaniem CNC metali. Ich oferta okazanabyła między innymi na targach takich jak MIDEST 2014 Francja czy też w Krakowie na Salonie Kooperacji przemysłowej 2014.

Flota do obróbki skrawaniem CNC jakimi posługuje się firma Tadex S.C. c Częstochowy to między innymi:

 • Centrum tokarskie EAGLE 25 dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 25mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 4 osiach.
 • Automat obróbki tokarskiej EAGLE MINI TURN dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 32mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 130mm. Sterowanie w 2 osiach Głowica narzędziowa 8 narzędzi.
 • Automat obróbki tokarskiej CNC HYUNDAI KIT 450 dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.
 • Centrum tokarskie DUGARD 42 TT (42 SUB) dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 230mm. Sterowanie w 8 osiach. Wrzeciono przechwytujące.
 • Automat obróbki tokarskiej KNUTH FANUC 0T dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
 • Automat obróbki tokarskiej TAKANG FANUC 0T dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
 • Automat obróbki tokarskiej WASHINO L-70 dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ofertą spółki Tadex S.C z Częstochowy.