Koła łańcuchowe Śląsk

Koła łańcuchowe Śląsk

Uprzejmie zapraszamy projektantów maszyn, sprzętów oraz zakłady produkcyjne do zaznajomienia się z naszą profesjonalną propozycją. Dystrybucja podzespołów przeniesienia napędu to nasza specjalizacja. Oferujemy nie tylko wysokiej jakości artykuły Ze swojej strony jesteśmy w stanie zapewnić także wielkie doświadczenie oraz profesjonalną wiedzę.

Koła Łańcuchowe MAWRO to o wiele więcej niż sama dystrybucja!

Zależy nam na kompleksowym i indywidualnym podejściu do naszych kontrahentów, wskutek tego szukając doradztwa technicznego w zakresie wyboru podzespołów, które są dostępne w naszej profesjonalnej ogromnej ofercie – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Jednakże to bezustannie nie wszystko, co wyróżnia naszą profesjonalną propozycję na tle konkurencyjnych. Na bazie posiadanego doświadczenia oraz w odpowiedzi na wymogi żywiołowo rozwijającego się rynku, zdecydowaliśmy się na rozszerzenie swojej propozycji o produkcję detalów niestandardowych. Warto naświetlić, że są to detale wykonywane zgodnie z dokumentacją techniczną podsyłaną nam przez konsumenta. jako specjaliści, nie boimy się wyzwań.

Bez względu na to, jak niesłychanie trudny jest projekt, jaki potrzebują Państwo zrealizować – gorąco zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że wynajdziemy rozwiązanie, które odpowie na stawiane wyczekiwania, a nawet je przewyższy.

Mawro – bogaty pokaźny asortyment, jakość bez ustępstw. Najlepsze koła łańcuchowe na Śląsku

Żeby w pełni zrozumieć proponowane przez nas usługi i różnorodność asortymentu, z którym wychodzimy do Państwa – pozwolimy sobie zwrócić uwagę na artykuły, które niejako stanowią kręgosłup naszej profesjonalnej oferty.

Wymienić należy w głównej mierze:

  • koła łańcuchowe,
  • łańcuchy rolkowe,
  • koła i pasy zębate,
  • tuleje rozprężno-zaciskowe,
  • listwy i koła modułowe,
  • śruby i nakrętki trapezowe,
  • sprzęgła, napinacze,
  • wałki prowadzące,
  • motoreduktory,
  • łożyska.

Pragniemy jednak podkreślić z tego miejsca, że nie jest to nasza pełna oferta i zachęcamy do zaznajomienia się z kompletnym asortymentem. Jesteśmy przekonani, że będzie kompleksową odpowiedzią na Państwa wymogi.

Od początku aktywności kładziemy nacisk na to, aby nasza oferta w sposób totalny usatysfakcjonowała preferencje firm i zakładów produkcyjnych w zakresie wyposażenia wysokiej jakości – w możliwie jak najbardziej dogodnych cenach. Zapraszamy do kontaktu w sprawie kół łańcuchowych na Śląsku i kooperacji. Aby przeczytać trochę więcej informacji zapraszamy też na blog.

Outsourcing IT Racibórz

Outsourcing IT Racibórz

Firma T2T SYSTEM S.C. zajmuje się wszechstronną obsługą informatyczną małych i większych przedsiębiorstw, głównie na terenie woj. śląskiego i opolskiego. Dostarczamy wsparcie techniczne w rozwiązywaniu problemów informatycznych pojawiających się podczas codziennej pracy, służymy pomocą przy wyborze nowych rozwiązań IT, zakładamy sieci komputerowe i monitoring, wdrażamy i dbamy o już wdrożone systemy informatyczne a także przeprowadzamy kursy dla pracowników.

Każde przedsiębiorstwo potrzebuje obsługi informatycznej. Zastosowanie outsourcingu IT pozwala na redukcję wydatków na zatrudnienia oraz ograniczenie wydatków na szkolenia personelu. Dzięki szerokiej ofercie usług informatycznych zapewniamy wybór najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów tak, aby mogli skupić się na tym, co jest dla nich najważniejsze, czyli na rozbudowie własnego przedsiębiorstwa.

Naszym atutem jest gruntowna wiedza uzyskana w czasie wieloletniej pracy w zróżnicowanych obszarach IT oraz umiejętność współpracy z klientem-użytkownikiem. Dla nas priorytetem są ludzie i ich potrzeby, nie maszyny.

Balustrady ze stali nierdzewnej.

Balustrady ze stali nierdzewnej.

Stal kwasoodporna dzięki swojej plastyczności to materiał bardzo dobrze nadający się na wszystkie elementy balustrady. Doskonale wygląda w połączeniu z drewnem, szkłem i innymi materiałami. Aktualnie najczęściej wybieranym profilem na balustrady są przkroje okrągłe o różnych wymiarach w tym najczęciej stosowane mające średnicę 38, 42 lub 51 mm. Natomiast zamknięte profile prostokątne wybierane są do nowoczesnych balustrad.Powierzchnia stali jest wykończona w postaci szlifowania lub polerowania. Stal szlifowana jest praktyczna i elegancka ponieważ nie widać na niej zarysowań. Trzeba jednak pamiętać, że im szlif jest grubszy, tym stal łatwiej się brudzi. Odmiennym gatunkiem jest stal polerowana. Ponieważ jest miękka, łatwo ją uszkodzić, rysuje się, a z upływem czasu matowieje. Balustrady nierdzewne są bardzo odporne na działanie czynników atmosferycznych. Dlatego balustrady z kwasówki można stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.