Solter – księgowość Tychy

Solter - księgowość Tychy

Skoncentrowany jesteś aktualnie na poszukiwaniu dobrego księgowego, który zatoczy się o księgi w Twoim przedsiębiorstwie? Zależy Ci nie jedynie na usługach najwyższej jakości, jednakże też na konkurencyjnych warunkach cenowych? Nasza firma łączy w sobie owe dwa czynniki, stąd także jesteśmy przekonani, iż zdołamy spełnić Twoje oczekiwania. Przejrzyj nasz firmowy portal www, gdzie odnajdziesz sporo odpowiedz na swoje pytania, a później skontaktuj się z nami osobiście w celu omówienia elementów współpracy. Gwarantujemy, iż wyboru swojego nie będziesz żałował i z usług naszych będziesz korzystał przez długi czas.

Megałazieni S.C. – wszystko do łazienki

Megałazieni S.C. - wszystko do łazienki

Bogata oferta nowoczesnego sprzętu łazienkowego czeka na Ciebie w sklepie internetowym: MEGALAZIENKI.PL. W naszym serwisie znajdziesz wszystko, co potrzebne jest, by przekształcić zwykłą łazienkę w wyjątkowy pokój kąpielowy: elegancki, nowoczesny i funkcjonalny zarazem. Dystrybucją akcesoriów do łazienek zajmujemy się od ponad 15 lat, dzięki czemu nasi Klienci mogą liczyć zarówno na bardzo bogatą gamę najlepszych na rynku produktów, jak i na profesjonalne doradztwo techniczne i atrakcyjne warunki finansowe współpracy. Zakupy z nami będą prawdziwą przyjemnością!

W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór produktów takich, jak: armatura łazienkowa – w tym m.in. kabiny Sanswiss czy też Novellini i innych ekskluzywnych marek, jak również urządzenia sanitarne: miski WC, brodziki, bidety, pisuary, umywalki i więcej, meble łazienkowe, instalacje podtynkowe, akcesoria montażowe i dekoracyjne, grzejniki do łazienek, szeroki wybór baterii – umywalkowych, prysznicowych czy deszczownic i inne produkty. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi markami, zapewniając naszym Klientom dostęp do najlepszych rozwiązań na rynku!

Tychy Przeprowadzki

Tychy Przeprowadzki

Przeprowadzki Tychy jest firmą transportową stworzoną w końcu lat osiemdziesiątych zeszłego stulecia. W pierwotnej fazie prosperowania przedsiębiorstwa praktykowaliśmy w większości prosty transport drogowy. Ale po kilku latach aktywności serwis przenosinowy oraz transport sprzętów stały się kluczowymi elementami naszych usług. Specjalizacja ta pozwoliła naszej jednostce na rzutki rozkwit w tym segmencie branży. Obiektem i napędem przewodnim zakładu Przeprowadzki Tychy jest zapewnienie najlepszego standardu serwisu w branży przenosinowej. Chcemy nie jeno być zauważani jako partner wysokiej jakości serwis, ale wręcz również być wyrobionym konsultantem naszych kontrahentów we wszelakich sprawach obejmujących esencję naszej działalności.

ZSR Misiarz specjalizuje produkujemy: rowery rehabilitacyjne, rowery trójkołowe rehabilitacyjne

ZSR Misiarz specjalizuje produkujemy: rowery rehabilitacyjne, rowery trójkołowe rehabilitacyjne

Zakład Sprzętu Rehabilitacyjnego,ZSR,Firma Misiarz funkcjonuje już od 1987r., specjalizując się w produkcji sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci z niedowładem kończyn dolnych lub górnych.

Nasze produkty zostały skonstruowane przy współpracy rodziców niepełnosprawnych dzieci, lekarzy i rehabilitantów. Dzięki temu charakteryzuje je funkcjonalność, pożądane walory zdrowotne i estetyczne.

Produkujemy rowery trójkołowe, urządzenia pionizujące, rowery rehabilitacyjne, rowery trójkołowe rehabilitacyjne, chodziki balkoniki, pojazdy z napędem specjalnym, foteliki rehabilitacyjne,

Realizujemy nietypowe zlecenia na sprzęt rehabilitacyjny, dostosowujemy sprzęt innych producentów do indywidualnych potrzeb. Wykonujemy lub dostosowujemy sprzęt rehabilitacyjny według zaleceń rehabilitanta, lekarza lub potrzeb zamawiającego. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Na wykonany sprzęt udzielamy 24-miesięcznej gwarancji.

Alse Group

Alse Group

Dzięki opisywanej witrynie każdy przypuszczalny odbiorca jest w stanie zaznajomić się z propozycją drukarni. Wśród jej najczęstszych działań znajduje się kreowanie szeroko pojętej reklamy. Spółka ta nie jest więc tylko drukarnią, a kompleksowym przedsiębiorstwem trudniącym się drukiem i przygotowywaniem materiałów do drukowania. W kwestii promocji, firma proponuje stworzenie strategii marketingowej, całościową identyfikację wizerunkową (między innymi logo), druki firmowe, projektowanie stron WWW, tworzenie reklam, lub przygotowywanie reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, np. billboardy, czy tablice informacyjne. Jest to wobec tego propozycja zawierająca całość kampanii reklamowej, bez pomijania jakiegokolwiek etapu.