Pozycjonowanie stron internetowych Gniezno

Po dość trudnym roku 2014 dla firm z Gniezna nagle nadszedł lepszy czas. Rok 2015 przyniósł wiele nowych inwestycji w powiecie gnieźnieńskim, co przyczyniło się do zwiększenia popytu również na usługi internetowe.

Reklama i marketing w Internecie przeżywa prawdziwy renesans. Pozycjonowanie stron internetowych Gniezno i reklama linków sponsorowanych Google AdWords przyczyniają się do zwiększenia ilości klientów w obszarze Gniezna. Koszt stosunkowo niewielki – wahający się w przedziale od 39 do 199 zł za frazę regionalną z dopiskiem „Gniezno”.

Niestety wzrost zapotrzebowania na tego typu usługi niesie za sobą zjawisko powstawania nowych pseudo firm pozycjonerskich, które strasznie psują rynek obniżając ceny i świadczących usługi niskiej jakości i często niezgodne z zasadami Google. Trzeba pamiętać, że korzystając z usług takich firm może zostać założony filtr na naszą domenę, co skutkować będzie spadkiem danej fraz, lub wszystkich fraz o kilka do kilkudziesięciu pozycji w wynikach wyszukiwania a w najgorszych przypadkach dożywotnie wykluczenie domeny z indeksów Google…

Dodaj komentarz