Prace ziemne

Poważana i ceniona firma Handlowo-Usługowa Szymon Walentynowicz istnieje niezmiennie od 1997 roku. Na ciekawej stronie internetowej walentynowicz.com.pl. mogą Państwo zaznajomić się z atrakcyjną propozycją tej profesjonalnej firmy. Przedsiębiorstwo posiada wytwórnie betonu, która jest skomputeryzowana i obsługiwana przez wykwalifikowaną załogę. Oferowane towary to np. beton towarowy, wysokiej jakości zaprawy murarskie, płyty drogowe, trwały beton recepturowy, i oczywiście stabilizacje.

W sprzedaży są również mieszanki kruszyw naturalnych i łamanych, żwiry, paski, pospółki. Firma Handlowo-Usługowa Szymon Walentynowicz realizuje produkcję mieszanek kruszywa łamanego, produkcję mieszanek kruszywa naturalnego, produkcję żwirów, piasku płukanego i piasku sianego. W propozycji są prace ziemne, czyli wykopy pod obiekty budowlane, drogi, fundamenty, rozbiórki, zasypanie wykopów fundamentowych, przygotowanie terenu pod Inwestycję, karczowanie terenów inwestycyjnych, przygotowanie dróg tymczasowych, oraz przygotowanie placów składowych i manewrowych.

Ta kompetentna firma realizuje roboty drogowe zarówno jako Generalny Wykonawca jak i firma podwykonawcza. Wykonuje warstwy nawierzchni z kruszyw niezwiązanych a oprócz tego związanych spoiwami z wykorzystaniem specjalistycznych układarek i walców drogowych z dużą wydajnością i dokładnością, układa pobocza z kruszyw specjalistycznymi układarkami.

Wszystkie prace realizowane są ekspresowo, sprawnie i bezpiecznie. Zawsze w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

Co ciekawe przedsiębiorstwo proponuje również kompleksowe usługi załadunkowe i przeładunkowe wraz z transportem we wskazane miejsce. Posiada zaawansowany technologicznie sprzęt, który umożliwia sprawne i terminowe usługi na terenie całego kraju.

Dodaj komentarz