Specjalizacja w Niemczech

Specjalizacja w Niemczech

Celem Treatmed jako firmy pośrednictwa pracy dla absolwentów studiów medycznych w Niemczech jest ułatwienie Ci zdobycia zatrudnienia w niemieckiej placówce medycznej. Dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości rynku pracy u naszych zachodnich sąsiadów, pomożemy Ci w zdobyciu pracy dla początkującego lekarza.

Jesteśmy świadomi, jak trudno jest tuż po zdaniu egzaminu LEK dostać się na praktykę medyczną w Polsce, dlatego pomożemy Ci rozpocząć etat w niemieckiej klinice lub przychodni. W Treatmed nie tylko przygotowujemy oferty etatu, ale też wspomagamy Cię w całym procesie rekrutacyjnym. Pomagamy nabyć konieczne kompetencje językowe. Współdziałamy z kompetentną wykładowczynią języka niemieckiego, która Cię wyposaży w umiejętności niezbędne do zdania fachowego egzaminu językowego FSP.

Oprócz tego, że pomożemy Ci znaleźć specjalizację w Niemczech, zadbamy też o kwestie urzędowe, wspierając Cię w całym procesie aplikacyjnym. Dzięki licznym kontaktom z różnymi medycznymi szpitalami i urzędami, staramy się w jak największym stopniu umożliwić Ci rozpoczęcie pracy jako medyk. Weryfikujemy kompletność wysyłanych przez Ciebie dokumentów, zwracamy uwagę na modyfikacje, jakie warto wprowadzić w życiorysie oraz planujemy wizytacje w szpitalach. Pomagamy zdobyć aprobację (Approbation).

Dbamy o to, żeby nasza komunikacja z Tobą jako starającym się o pracę była jak najbardziej przejrzysta i dajemy znać o wszystkich pojawiających się zmianach. Korzystając z pośrednictwa Treatmed, możesz mieć pewność, że nie trafisz na niesprawdzonego lub podejrzanego pracodawcę. Nasze oferty są zawsze zgodne ze stanem rzeczywistym – otrzymujesz od nas rzetelną informację dotyczącą warunków pracy oraz wynagrodzenia.

W razie jakichkolwiek problemów z z zatrudniającym, zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc. Wyjaśnimy niedomówienia, a gdyby zaszła taka potrzeba, pomożemy zmienić Ci miejsce pracy w Niemczech.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz