Studio fotograficzne ze specjalizacją w fotografii produktowej

Potrzebujesz sfotografować odzież, szkło, elektronikę? Jesteś producentem lub prowadzisz swój sklep internetowy? To świetnie, dobrze trafiłeś! Nasze studio specjalizuje się w fotografii produktowej.

Wykonujemy:

  • Fotografię produktową: packshot na białym tle, zdjęcia produktów na tłach z przejściami tonalnymi i odbiciami. Asem w naszym rękawie jest profesjonalna fotografia odzieży,
  • Fotografię reklamową: specjalne lub aranżowane zdjęcia produktów, zdjęcia produktów prezentowane, zdjęcia produktów prezentowane przez ludzi i scenki reklamowe,
  • Fotografie nieruchomości – dla osób chcących sprzedać dom lub mieszkanie, agencji nieruchomości oraz architektów i architektów wnętrz,
  • Fotografię usług, którą traktujemy jako fotografię produktów niematerialnych,
  • Oraz portrety biznesowe i zdjęcia eventowe.

Realizujemy sesje fotograficzne od koncepcji (jeśli zachodzi taka potrzeba) do końcowego retuszu zdjęć. W wypadku fotografii produktowej po dostarczeniu produktów do naszego biura obsługi klienta nie muszą się Państwo już dalej o nie martwić. Dostarczamy zdjęcia produktów na czas, w umówiony sposób. Szanujemy i oszczędzamy Państwa czas.

Wykonujemy fotografie produktów do folderów firmowych, katalogów, sklepów internetowych, na aukcje, a nawet do gazetek sklepów i do raportów. Tych samych fotografii produktowych mogą Państwo użyć na wielu polach eksploatacji. Aktualny cennik fotografii produktowej znajduje się na naszej stronie i blogu, a w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Szczególnym punktem oferty studia jest fotografia odzieży, kierowana do producentów i dealerów odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej. Oferujemy szeroki wybór fotografii odzieży od zdjęć na białym tle w formie wiszącej lub leżącej i zdjęcia na manekinach po sesje zdjęciowe fashion.

Nasze studio fotografii produktowej współpracuje zarówno bezpośrednio z firmami, jak i z działami marketingu lub PR dużych firm.

Dodaj komentarz