Świadczenie kompleksowych usług, na rynku pomocy drogowej.

Jeżeli jakimś sposbem znajdą się Państwo w jednej z tych najbardziej stresujących sytuacji, jaką jest awaria samochodu podczas jazdy – niezbędna jest wsparcie kogoś, kto ma możliwość pomóc. Jeżeli to do nas zatelefonują Państwo, żeby skorzystać z pomocy drogowej – dajemy słowo, że na opisującą nas lawetę nie będą musieli Państwo czekać dłużej, niż to potrzebne

Najszybsze usługi lawetą w Katowicach

Zapewnienie bezpiecznych oraz profesjonalnych usług holowania w Katowicach oraz okolicach to opisująca nas specjalność. Należałoby doliczyć, że transport właściwie dowolnego pojazdu nie stanowi dla nas problemu.

Bez względu na to, czy jest to samochód z niskim zawieszeniem, czy taki jaki ucierpiał w wypadku – nie stanowi to problemu dla stworzonego przez nas zespołu zawodowców. Jesteśmy przygotowani do obsługi jakiegokolwiek samochodu. Używamy miękkich, jednak bezpiecznych pasów oraz zabezpieczeń, żeby dać Państwu pełne przekonanie, że powierzony w nasze ręce, nawet najbardziej ekskluzywny samochód pozostanie pewnie załadowany na nasze ciężarówki z platformą oraz dowieziony we wskazane położenie.

Usługi holowania bez uszkodzeń – troszczymy się o kontrahenta oraz jego samochód!

Sprzęt, jaki posiadamy został skonstruowany w każdym calu z myślą o oferowaniu usług lawetowania na wysokim poziomie, właśnie dlatego jest:

• wydajny

• bezusterkowy

• wytrzymały

Jeżeli konieczny jest transport dowolnych pojazdów na obszarze Katowic oraz okolic – zawsze wolno na nas liczyć. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jeżeli korzystają Państwo ze sprzętu w ramach prowadzonej działalności, to nie wolno sobie zezwolić na jakiekolwiek przestoje. Niezależnie od tego, czy mamy przewieźć mini dźwig z jednego miejsca pracy do drugiego, lub też wózek widłowy magazynowy musi pozostać przewieziony do zakładu – rekomendujemy się!

Proponujemy nasze usługi holownicze każdemu, kto staje przed potrzebą skorzystania z przewozu pojazdów. Jesteśmy absolutnie ubezpieczeni oraz zobowiązani do zapewnienia bezpieczeństwa. Na potwierdzenie tych wszelkich pozytywów, o jakich tutaj mowa – z rozkoszą dostarczamy referencje skierowane pod naszym adresem, jeżeli takie jest życzenie kontrahenta. Jeżeli będą mieć Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania – jesteśmy do dyspozycji. Momentalnie mogą Państwo liczyć na kontakt zwrotny.

Dodaj komentarz