Wykonywane solidnych usług, na rynku pomocy drogowej Poznań i okolice.

Usługi lawetą w PoznaniuKomukolwiek z nas na drodze może zdarzyć się awaria. Nawet najlepsi kierowcy tracą w pewnych momentach czujność oraz uczestniczą w kolizjach oraz stłuczkach. Nie zawsze jest to ich wina, a ekscentrycznego oraz niebezpiecznego zachowania innej osoby na drodze nie da się przewidzieć.W takiej sytuacji, nasza laweta z Poznania świadczy usługi holowania, transportowania pojazdu, a nawet wykonywania drobnych napraw. W razie sytuacji kryzysowej na drodze – serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami oraz skorzystania z wyświadczanych przez naszą firmę usług.

Jeżeli ubezpieczyciel nie gwarantuje holowania pojazdu, wtenczas zachęcamy do kontaktu właśnie z naszą profesjonalną firmą. Wystarczy jedynie wykonać telefon po lawetę z Poznania oraz zamówić jeden z naszych pojazdów, który wraz z kierowcą pojawi się na miejscu sprawnie oraz szybko. Razem możemy dokonać oceny, w jakim stopniu pojazd ucierpiał w trakcie kolizji oraz czy może dalej poruszać się po drodze. Jeżeli nie ma takiej możliwości, bez ryzyka odholujemy pojazd pod wskazane miejsce. Nasi kierowcy to zawodowcy z gigantycznym doświadczeniem, jacy całkowicie znają się na samochodach oraz umieją je naprawiać. Poza tym, każdy z nich zarządza specjalistycznym sprzętem, który ułatwia wykonywanie drobnych renowacji, nawet w ciężkich drogowych warunkach.

Laweta całodobowo w Poznaniu oraz okolicy – najwyższa jakość usługZdajemy sobie kwestię z tego, w jak zagmatwanej sytuacji odszukali się nasi Kontrahenci, kiedy tak właściwie wykonują telefon, właśnie dlatego zależy nam na ich zadowoleniu z naszych usług. Dysponujemy w następstwie tego flotą niezawodnych oraz współczesnych wozów, które przystosowane są do holowania nawet kolosalnych samochodów. Przetransportujemy pojazdy uszkodzone, ale także w każdym calu innowacyjne. Jeżeli pragniecie Państwo przewieźć samochód sprawny, też z przyjemnością zorganizujemy taki transport na przystępnych warunkach. Oferujemy konkurencyjne ceny naszych usług. Zlecenia przyjmujemy siedem dni w tygodniu, przez całą dobę. Nasze profesjonalne usługi świadczymy na obszarze Poznania oraz jego okolic, jakkolwiek podejmujemy się też zleceń w innych częściach Polski, a nawet w innych europejskich krajach. Serdecznie gorąco zapraszamy do kontaktu z nami i do skorzystania z naszych usług w każdej sytuacji.

Dodaj komentarz